הסטוריה

marlog

1966 – אליעזר פוזיס מקים חברה להפצה של מוצרי פארמה

השם פארם-אביק, החברה החלה את קיומה כמפיץ הבלעדי של יצרנית גדולה בישראל של מוצרי פרמצבטיקה וOTC.

1996 - הגדרה מחדש של אסטרטגיה

בהתאם למגמה של הובלת האינטגרציה של השוק המקומי לתעשייה העולמית, פארם-אפ מגדירה מחדש את יעדיה האסטרטגיים. יצירת פלטפורמה עסקית שנועדה לשרת את הלקוחות הבינלאומיים, ומצרפת את לקוחותיה הרב לאומיות הראשונות בתחום התרופות.

1998 – הקמת נובלוג - זרוע לוגיסטית ייעודית

כדי לספק את הצורך ההולך וגובר לתמיכה לוגיסטית יעילה, פארם אפ מקימה חברה בת שמתמקצעת ומתמחה בלוגיסטיקה בשם נובולוג.

2000 – שירותים חדשים למילניום החדש

לקוחותיה של פארם אפ הם חמש מחברות התרופות המובילות בעולם, החברה מספקת להם שירותי לוגיסטיקה מקיפים ולראשונה שירותי מידע "דרך האינטרנט" מהמתקדמים בישראל. בנוסף מפעילה החברה שירותי אנשי שטח לבתי מרקחת הפזורים בישראל.

2003 – נובולוג מגוונת את שירותיה

החברה מחליטה להרחיב את שירותיה הלוגיסטיים ולהוסיף את ענף האביזרים הרפואיים, להפיץ חברות בילאומיות ומשווקים מקומיים בהתמקדות על לקוחות לבתי החולים עד למחלקה או לחדר הניתוח.

2006 – נובולוג חברת ההפצה המובילה בתחום התרופות והאביזרים הרפואיים

החברה עוברת את יעד המכירות בסך מליארד ש"ח, ובכך הופכת למפיץ התרופות והאביזרים הרפואיים הגדולה בישראל עם יותר
מ 25{0bc50df4e8bd855ceec1ccc9663b8de34c5118c7e94b68a3dc5cc70a02115944} של נתח השוק.

2008 – הקמת Care For Life

פארם אפ מקימה שירות חדש – טיפולי בית; מטרת השירות לשפר את רווחתם של חולים על ידי שיפור ההיענות לטיפול רפואי וכמובן השלמת הטיפול, לתמוך בחולים, בני משפחותיהם, ונותני השירותים הרפואיים שלהם ולמלא אחר הצורך של חברות התרופות הבינלאומיות.

2011 ו- 2012 – מיזוג החברות

פארם אפ קונה את המניות של חברת כצט בחברת נובולג והופכת לבעלים היחידה. פארם אפ ונובולוג מתמזגות לתוך חברה תפעולית אחת. נובולוג זוכה במכרז למתן שירות לוגיסטי מלא לקופת החולים לאומית בשיטת TPL (לוגיסטי צד שלישי). לאור זכייה במכרז זה ומיזוג החברה, נובולוג עוברת למרכזה הלוגיסטי החדש והמתקדם במודיעין.

2013 – קרן פימי

הצטרפותה של קרן פימי, קרן ההשקעות הפרטית הגדולה בישראל  לבעלות החברה. כמו כן, בשנה זו התבצע המיזוג הסטטוטורי בין פארם אפ לבין הזרוע הלוגיסטית, נובולוג, ומאז פועלת חברת נובולוג (פארם אפ 1966) בע"מ כחברה אחת.

2017 – הנפקה

לראשונה בתולדותיה, נובולוג מונפקת לבורסת תל-אביב והופכת לחברה ציבורית.

Top