אודות

marlog2

נובולוג היא חברת הלוגיסטיקה המובילה בתחום הבריאות בישראל. שותפינו האסטרטגיים הם חברות התרופות והאביזרים הרפואיים הגדולות והמובילות בעולם אשר משווקות בישראל, וחברות ישראליות מקומיות אשר משווקות מוצרים בתחום הבריאות.

פארם-אם חברת האם של חברת נובלוג, נוסדה בשנת 1966 וכבר מראשית דרכה התמקדה בהפצת תרופות ואביזרים רפואיים. היום החברה מטפחת את הקשר האסטרטגי ארוך הטווח אשר משפר את התוצאות העסקיות של שותפיה האסטרטגיים באמצעות מגוון רחב של מערכות מתקדמות הייחודיות ושירותים תומכים אשר נתפרים לפי צרכי כל שותף. שירותים אלו כוללים:

  • שירותי לוגיסטיקה מתקדמים מחזית הטכנולוגיה ובדגש של שמירה על איכות ללא פשרות.
  • כלי מידע וניתוח שיווקיים
  • טיפוח סביבה עסקית תומכת

עם מעל 45 שנה של נסיון בניהול שרשרת אספקה של תרופות מרשם וציוד רפואי, ומעל 15 שנה של מתן שירות כולל לחברות התרופות הרב לאומיות המובילות בעולם, נובולוג צברה נסיון רב ויכולת מוכחת לעמוד בסטנדרטים האיכותיים הלאומיים ובינלאומיים. עובדיה של החברה עוברים הכשרות והשתלמויות רבות והינם בעלי מחוייבות אישית לשמירה על הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר, איכות ללא פשרות ומעל הכל שמירה על עקרונות עסקיים ואתיים ללא רבב. המתקן החדשני והמודרני מבוקר ומשתדרג בתדירות ללא הפסקה על מנת להבטיח את הרמה הגבוהה ביותר וביעילות מקסימלית.

נובולוג ממוקמת במרכז הארץ במרחק קילומטרים ספורים משדה התעופה הבינלאומי, וכן בגישה נוחה ומהירה לערים הגדולות והמרכזיות בישראל.

נובולוג מציעה ללקוחותיה את המקצועיות, היעילות והנסיון הנדרש להמשך ההובלה בשוק התחרותי של ימינו.

כחלוצה במיקוד לוגיסטי, כמודל עסקי, נובולוג מחזיקה ברשותה רשת קשרים מקצועיים פורמלית ובלתי פורמלית אשר פועלת לקדם את מוצרי הבריאות ונושאים הקשורים לעולם הבריאות במטרה לשפר ולקדם את החקיקה של התעשייה והסביבה העסקית התומכת.

בנובולוג מאמינים ב "האדם במרכז". כאשר האדם הבודד או קבוצת אנשים שבעי רצון, הם אלה שיוצרים הצלחה עסקית. נובולוג מחוייבת לקונספט זה בכל פעילותה בין אם עם עובדיה, שותפיה האסטרטגיים, לקוחותיה והקהילה הרחבה ביותר.

גישה זו מכוונת אותנו להשקעה מתמדת בעובדינו הן מההיבט המקצועי והן מההיבט האישי בכל המדרגים והשלבים.

התוצאה עבור לקוחותינו, האיכות הגבוהה ביותר של שירותים עסקיים על בסיס אישי, ועבור הקהילה, מחוייבות פעילה במישור של החברה ובמישור האישי של העובד.

about

Top